Menu Zamknij

Pomoc prawna

bezpłatna pomoc prawna

Jesteście współtwórcami Bloga Prawomocne. To Wasze problemy są inspiracją dla zamieszczanych tu artykułów. Wpisy są dostępne dla każdego – bezpłatnie. Mamy nadzieję, że różnorodna tematyka wpisów na Blogu pozwoli rozwiać Wasze wątpliwości dotyczące konkretnego problemu prawnego.

indywidualna konsultacja prawna

Gdyby jednak okazało się, że dotychczas na naszym Blogu nie zostały poruszone nurtujące Was kwestie, możecie skontaktować się z nami za pośrednictwem zamieszczonego poniżej formularza kontaktowego. Opiszcie szczegółowo problem prawny i związane z konsultacją oczekiwania. Nasz Zespół niezwłocznie prześle wiadomość z propozycją rozwiązania Waszego problemu i wyceną naszej pracy.

Jak możemy Ci pomóc? Napisz do nas.

    Informujemy, iż wysyłając do nas wiadomość udostępniasz nam swoje dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym, tj. imię, nazwisko i e- mail. Przekazanie tych danych jest dobrowolne ale i niezbędne do uzyskania odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez prawomocne.pl jedynie na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie. Administrator przetwarza Twoje dane kontaktowe, które mogą obejmować także numer telefonu. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.